^
בס"ד
search

חנות יהודית ייחודית מומלצים

search
הרעלה עצמית
מבצע
אזל מהמלאי
מחיר רגיל: 0.00 ₪
המחיר שלנו:60.00 ₪

הרעלה עצמית

איך להבריא ולהשאר בריא ללא תרופות

ד״ר ג׳ון טילדן
מה עוד אפשר לבקש משיטת בריאות המסבירה בפשטות את הסיבה למחלה, ומאפשרת לכל אדם בעל ראש פתוח להבין זאת. 
ספר זה עושה בדיוק את זה. אם הקורא יתייחס לספר זה כמו אל ספר לימוד של בית ספר יסודי, כדי להבינו, יוכל גם הוא לדעת מה גורם למחלה. משידע את הסיבה, לא יקשה עליו למנוע התפתחות של מחלות. אם מקור המחלה בפזיזות או בחוסר תבונה, יהיה לו הידע להתגבר עליה.


ד"ר טילדן היה רופא ובנו של רופא. לאחר מספר שנות עבודה, הוא החל לפקפק ביעילותן של התרופות כדרך ריפוי. ספרים רבים שקרא ומחקרים רבים שלמד במהלך שנים אלה שינו את צורת חשיבתו באשר למקצועו. הוא סבר שמחלות אינן גזירות משמים, אלא תוצאה של דרך חיים לא נכונה. הוא האמין שחייבת להיות דרך חיים שאינה גורמת לחולי. 
תאוריית ההרעלה אותה הוא גיבש הפכה לדרכו לרפא אנשים. במקום לרשום תרופות וסמים רעילים, המטפלים בסימפטומים ואינם קשורים כלל לריפוי הגוף, הוא עסק בטיהור הגוף מרעלים כדי לאפשר לכוחות הריפוי הפנימיים שלו לרפא את עצמו. 
הוא טען שהמחלה היא מעשה ידיו של האדם, ובעצם משבר של רעלת. כאשר רמת הרעילות יורדת עקב עבודת הגוף, חשים יותר טוב וכביכול המחלה עברה, אך לא כך הוא. כל עוד ממשיך החולה בהרגליו הרעים, הרעלן - גורם המחלה - ממשיך להצטבר. ובבוא הזמן יתרחש משבר נוסף.
רק סילוק גורם הרעלת יביא לריפוי אמיתי וסופי של הגוף. אז הגוף, באמצעות כוחותיו הטבעיים הטמונים בו, יחזיר את עצמו למצב תקין.


כריכה רכהלקוח יקר, עקב ביקוש למוצר, המוצר אזל, אנו דואגים לחידוש אספקתו בהקדם ,
לחץ כאן להשארת פרטיך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם לעדכון מועד אספקה .
ניתן לקבל ארוז למתנה

שאלות ותשובות

שאלות עמוקות על עץ הדעת

ישנם הרבה שאלות אבל אתחיל באחת מדוע אלוהים שם את עץ הדעת אם רצה שלא נדע. ולא רק בגלל "שרצה" לבחון את אדם וחוה?
... לשאלה המלאה

זכר לחורבן הבית בבנין חדש

אמה על אמה לא מטויחת, צריך להשאיר בכניסה לבית מבחוץ או מבפנים? תודה מראש
... לשאלה המלאה

התבוננות בנרות חנוכה

היי הרב דוד, לגבי מה שכתבת על נרות חנוכה- האם בחצי שעה יש רק להביט בנרות או ללמוד לידם תורה/ תהילים וכו׳? מה יותר גבוה? דבר שני, האם זה רלוונטי גם לבנות? כי בדרך כלל אנחנו לא מדליקות את הנרות פיזית, רק יוצאות ידי חובה. תודה
... לשאלה המלאה

תרומות

יצירת קשר/שאלות לאתראתר שומר שבת
שבת שלום
אתר מודעות אינו פעיל בשבת