^
בס"ד
search

חנות יהודית ייחודית

מציג תוצאות 1 - 250 מתוך 390
<< לדף הקודםדף:  1 2לדף הבא >>

חנות עם ערך מוסף

הנביא עמוס התנבא על התקופה בה אנו חיים ואמר:

"הִנֵּה יָמִים בָּאִים, נְאֻם אֲדֹנָי ה’, וְהִשְׁלַחְתִּי רָעָב, בָּאָרֶץ: לֹא רָעָב לַלֶּחֶם, וְלֹא צָמָא לַמַּיִם, כִּי אִם-לִשְׁמֹעַ, אֵת דִּבְרֵי ה’”, ועל הרקע של נבואה זאת הצמיחה עמותת "מודעות” את החנות שלה. באנו להנגיש את המזון הרוחני לדור שלנו. בחנות תמצאו מבחר גדול של ספרי קבלה, חסידות, יהדות על כל אורחותיה, דיסקים של שעורים ומוצרי יודיאקה בסיסיים.

מודעות הינה עמותה ללא כוונות רווח. כל ההכנסות מהחנות הינם קודש לקיום העמותה ובית המדרש שלנו. כאשר אתם רוכשים בחנות, אתם תורמים ל”מודעות”, ועוזרים לנו לקיים את השליחות ולהפיץ את החכמה בקרב העם.

search

שאלות ותשובות

זכר לחורבן הבית בבנין חדש

אמה על אמה לא מטויחת, צריך להשאיר בכניסה לבית מבחוץ או מבפנים? תודה מראש
... לשאלה המלאה

המקור של מכירת חמץ

מהו השורש למכירת חמץ? בני ישראל לא מכרו את החמץ!
... לשאלה המלאה

השימוש הנכון בתהילים

רציתי לשאול לגבי שימוש בתהילים לצרכים גשמיים כמו רפואה פרנסה, זיווג וכו... איכשהו זה נשמע לי לא נכון לקחת קודש ולהוריד את זה לעניינים גשמיים. מי אנחנו שנחליט שאדם אמור להיות בריא או חולה או שחייו הגשמיים טובים לו ממותו? האם התפילה היחידה שצריכה להתכונן בליבנו היא עבור כלל הנשמות כמערכת מחוברת שרק בה יכול להתגלות כבוד שמו? מרגיש לי שהטקסט אמור לגרום לנו לעלות אליו וללמד אותנו לשרת ולא שאנחנו אמורים לקחת את הטקסט לגרום לו לשרת אותנו.. מקווה שהייתי ברורה... חודש טוב ומבורך
... לשאלה המלאה

תרומות

יצירת קשר/שאלות לאתראתר שומר שבת
שבת שלום
אתר מודעות אינו פעיל בשבת